Современная 3D технология на службе онкопластических хирургов

Дата публикации: 29.11.2021

Правильно подобрать имплант и спланировать операцию онкопластическим хирургам Центра маммологии LISOD помогает система Crisalix 3D!

 

У Центрі мамології LISOD віднині можна покладатися не тільки на уяву та розмір імплантів. А допомагає в цьому новітня система Crisalix 3D.

«Завдяки Crisalix 3D ми можемо зробити віртуальне зображення пацієнтки і таким чином підібрати розмір імпланту, а також форму молочної залози, розповідає керівник Центру сучасної мамології, онколог, хірург Андрій Жигулін. Це допомагає спланувати операцію з урахуванням побажань жінки і побачити приблизний післяопераційний вигляд грудей. Переконаний, що це дуже корисна система і справді інноваційний метод, який дозволить досягати кращих результатів, особливо в технічно складних випадках, коли на молочних залозах виконуються різні операції, що часто призводить до асиметрії». 

Зміни в молочній залозі внаслідок лікування не повинні погіршувати якість життя жінки. 

«Наша мета — забезпечити пацієнткам не тільки хороший онкологічний результат, але й подбати про естетику, — підкреслює Андрій Валентинович. — Тож ми прагнемо, щоб зовнішній вигляд грудей після хірургічного втручання був не гіршим, а кращим, ніж до операції».

Моделювання результатів займає небагато часу, водночас допомагає хірургу прийняти правильне рішення. 

Зателефонуйте в Контакт-центр лікарні:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;

+38-044-277-8-277 — щодня з 8.00 до 20.00.