Консультативний прийом

У Центрі мамології LISOD консультативний прийом проводять ізраїльські та українські фахівці із досвідом роботи у провідних європейських та ізраїльських онкологічних центрах. Консультація — це можливість розібратися в конкретній клінічній ситуації, отримати рекомендації щодо обстежень, які дозволять встановити точний діагноз та обрати оптимальні методи лікування.

Пацієнток із раком молочної залози першими приймають клінічні онкологи. Фахівець проводить клінічний огляд, вивчає наявну медичну документацію, інтерпретує результати обстежень, розбирається із особливостями сімейного та особистого анамнезу пацієнтки, у разі потреби рекомендує дообстеження.

Після проведення усіх потрібних для встановлення точного діагнозу діагностичних процедур проводиться міжнародний консиліум фахівців, до якого входять клінічні онкологи, хірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти та інші спеціалісти. З урахуванням особливостей конкретної пухлини визначається оптимальна тактика лікування відповідно до рекомендацій міжнародних медичних протоколів.

Андрій Жигулін
Керівник центру

Повний супровід адміністратора

Головне завдання персонального адміністратора — забезпечити максимально комфортне відвідування Центру мамології для кожної пацієнтки.

Адміністратор узгоджує час консультації або проведення процедур, надає інформацію про послуги та їх вартість, пов'язує пацієнта з лікарем. Також адміністратор допомагає розв’язати й інші організаційні питання (трансфери, квитки, житло тощо).

Пацієнт завжди може подзвонити своєму адміністратору, щоб обговорити будь-які проблеми або отримати відповіді на запитання, що стосуються діагностики, лікування або реабілітації.

Звернення онлайн