Спеціальне та комплексне лікування хвороб молочної залози

Сучасне лікування раку молочної залози є комплексним, тобто складається з декількох етапів — хірургії, системної (медикаментозної) терапії, променевої терапії. Залежно від стадії та біологічних характеристик пухлини етапи можуть бути модифіковані, мати різну послідовність та тривалість. Призначення повноцінного лікування потребує мультидисциплінарного командного підходу. У Центрі мамології LISOD у формуванні програми лікування від самого початку беруть участь лікарі різних спеціальностей, об’єднані міжнародними стандартами і спільним баченням результату. Лікування враховує особливості пацієнтки та орієнтується на забезпечення високої якості життя жінки.

Діємо за міжнародними медичними протоколами, щоб надати найефективніше лікування
Забезпечуємо персоналізований підхід до кожного пацієнта, індивідуально обираємо тактику терапії
Застосовуємо новітні хірургічні тактики, щоб досягти не лише онкологічного, але й найкращого естетичного результату

Види лікування

Хірургія

Хірургічне втручання є одним із основних етапів радикального лікування раку молочної залози. Воно має поєднувати в собі онкологічну радикальність та функціональність із найкращим естетичним результатом. Ми переконані: хірург повинен ставити собі за мету досягнення найвищої якості життя для пацієнтки, а отже максимального естетичного результату. Обираючи операцію, потрібно діяти індивідуалізовано, враховувати всі фактори хвороби, пацієнтки, а також бажання й уявлення жінки.

Системна (медикаментозна) терапія

При лікуванні раку молочної залози можуть застосовуватись хімєотерапія, таргетна терапія (у випадку HER2-позитивних пухлин), гормональна терапія. Усі ці лікарські засоби мають свої покази до використання, очікувані ефекти, час та обсяг застосування.

Променева терапія

Променева терапія — метод лікування багатьох пухлинних і деяких непухлинних захворювань за допомогою іонізуючого випромінювання.

Під впливом променевої терапії ушкоджується ДНК злоякісних клітин, це спричиняє велику кількість мутацій та призводить до їх загибелі. Нормальні клітини організму не піддаються таким змінам, оскільки вони більш стійкі до опромінення.

Перебування в стаціонарі

Цілодобовий нагляд спеціалістів

Комфортні умови перебування

Триразове харчування

У стаціонарному відділенні пацієнти розміщуються в одномісних палатах, які за рівнем комфорту не поступаються висококласним готельним номерам. Спеціальна система кондиціювання дозволяє створити оптимальний мікроклімат у будь-якому приміщенні, проводиться антибактеріальна фільтрація повітря.

У палатах на пацієнтів чекають якісна постільна білизна, халати, капці, туалетні приналежності.
Медичний персонал забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта лікарні і робить все можливе, щоб створити затишну і спокійну обстановку.
Цілодобово працює пост медсестри.

Особливу увагу приділяємо харчуванню наших пацієнток. Індивідуальне меню для кожної жінки складає дієтолог з урахуванням особистих побажань і обов'язкових рекомендацій.

У вас виникли запитання?
Напишіть нам або зателефонуйте

Наші фахівці допоможуть знайти відповіді на всі ваші запитання
Україна, Київська обл., Обухівський р-н, с. Плюти, вул. А. Малишка, 27

Звернення онлайн