Наші досягнення

Центр мамології LISOD був організований у 2010 році. У 2012 році зареєстрований в міжнародній мережі мамологічних центрів breastcenteresNetwork. З 2015 року Центр Мамології LISOD — афілійований член breastcenteresNetwork.

На базі Центру мамології LISOD була організована та проведена Українська міжнародна мамологічна конференція (2014, 2015, 2016, 2018), перший в Україні міжнародний мамологічний форум.

Також на базі Центру мамології LISOD започатковано проведення першого в Україні двотижневого курсу з онкопластичної хірургії «Реконструктивна, пластична хірургія та реабілітація в рамках мультидисциплінарного лікування хворих на пухлини молочної залози». Курс організований спільно з кафедрою онкогінекології ХМАПО, він проходить в лікарні LISOD двічі на рік (починаючи з 2015 року). 

Крім того, на базі Центру мамології LISOD організований та проводиться перший в Україні міжнародний навчальний курс для хірургів-мамологів в рамках освітньої програми Центрально-Східно-Європейського консорціуму хірургії раку молочної залози (CEECBСS) (2019, 2020).

З 2020 року Центр мамології LISOD увійшов до офіційного списку центрів підготовки хірургів-мамологів Європейської програми підготовки та сертифікації хірургів-мамологів BRESO.

У 2022 році Центр мамології LISOD отримав сертифікат про продовження реєстрації та підтвердження відповідності критеріям міжнародної Мережі Мамологічних Центрів (Breast Centers Network). Наш Центр зазначений в онлайн-каталозі Breast Centers Network серед інших медичних закладів світу, що втілюють найсучасніші стандарти міждисциплінарного лікування раку молочної залози.

Міжнародне визнання

Список міжнародних конференцій, де представлений наш досвід

Rome Dubai Breast Meeting (on-line) (2021).

Slovakian oncological Conference SEKCAMA 2021, Братислава, Словакія (2021).

Barcelona Breast Meeting, Барселона, Іспанія (2020).

Перший конгрес Центрально-Східно-Європейського консорціуму хірургії раку молочної залози (CEECBСS), Будапешт, Угорщина (2019).

Ukrainian Breast Meeting, Дніпро, Україна (2018, 2019).

Міжнародний симпозіум з молочної залози (IBSD), Дюссельдорф, Німеччина (2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020).

«Рак молочной железы. Актуальные вопросы диагностики, лечения и реабилитации». Конференція з міжнародною участю, Брест, Білорусь (2018).

Міжнародна конференція Breast Design Days, Лодзь, Польща (2017).

5-й Всесвітній конгрес з раку молочної залози, Лондон, Велика Британія (2017).

11 Міжнародна конференція з діагностики та лікування раку молочної залози FALENTY 2017, Варшава, Польща.

Міжнародні конференції Румунського товариства хірургії молочної залози, Бухарест, Румунія (2016, 2017, 2018, 2019).

36 конгрес Європейського товариства хірургічної онкології (ESSO), Краків, Польща (2016) — бронзовий приз на конкурсі відеопрезентацій операцій.

38 конгрес Європейського товариства хірургічної онкології (ESSO), Будапешт, Угорщина (2018).

Інтенсивний курс із хірургії молочної залози для молодих лікарів, організований спільно Європейською школою хірургії (ESS) та Європейським товариством хірургічної онкології (ESSO), Краків, Польща (2015).

Ми були першими

Перша на пострадянському просторі приватна онкологічна лікарня з повним спектром послуг — включно з діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів.

Перша на пострадянському просторі онкологічна лікарня з командою ізраїльських клінічних онкологів.

Впровадження справжнього мультидисциплінарного підходу відповідно до міжнародних стандартів для вибору програми лікування онкологічних пацієнтів.

Заснування першого в Україні спеціалізованого мамологічного центру, що відповідає вимогам та критеріям EUSOMA (2010).

Впровадження біопсії сигнального лімфовузла в щоденну практику для всіх пацієнтів, яким ця процедура показана.

Стереотактична біопсія дрібних утворень молочної залози під контролем мамографії.

Впровадження методу передопераційної радіоактивної локалізації утворень молочної залози, що не пальпуються.

Впровадження принципів онкопластичної хірургії як стандарту лікування пацієнток із РМЗ.

Впровадження Ацелюлярного Дермального Матриксу для одномоментної реконструкції молочної залози імплантами.

Впровадження в щоденну практику органозберігаючих операцій регіонарних перфорантних клаптів для відновлення молочної залози.

Проведення першої в Україні міжнародної мамологічної конференції (2014, 2015, 2016, 2018).

Заснування першого в Україні двотижневого освітнього курсу з онкопластичної та реконструктивної хірургії в мультидисциплінарному лікуванні РМЗ для хірургів-мамологів (двічі на рік із 2015 року).

Заснування першого в Україні міжнародного англомовного 5-денного освітнього курсу з онкопластичної та реконструктивної хірургії в мультидисциплінарному лікуванні РМЗ для хірургів-мамологів (2019, 2020).

Офіційний переклад українською мовою міжнародної анкети BREAST Q для вивчення якості життя пацієнток після операцій на молочній залозі.

Лікарня LISOD стала першим на пострадянському просторі базовим центром BRESO для навчання молодих хірургів сучасним стандартів лікування раку молочної залози в рамках мультидисциплінарного підходу (2021).