Органозберігаюча хірургія

Нині доведено, що органозберігаючі операції з подальшою променевою терапією не поступаються радикальністю мастектоміям, а при ранніх стадіях раку навіть мають кращі віддалені онкологічні результати. Тому наші фахівці переконані, що в усіх ситуаціях, коли можливе повноцінне видалення пухлини, варто зберігати молочну залозу.
У нашому Центрі всі втручання виконуються за принципами онкопластичної хірургії, тобто радикальність обов’язково поєднується з максимальним естетичним результатом. Ми діємо за правилом «або не гірше, або краще», тобто після онкологічної операції молочні залози або залишаються майже без змін, або мають кращий вигляд, ніж до втручання. Ми застосовуємо терапевтичні мамопластики, закриваючи дефект після видалення пухлини за рахунок перерозподілу тканини самої залози. У нашому арсеналі також усі варіанти регіонарних клаптів, коли для закриття дефекту використовується тканина навколо молочної залози. Такий клапоть формується на судинній ніжці та переноситься в ділянку дефекту з повним відновленням форми та розміру залози.

Симетризуючі операції

Якщо внаслідок операції молочна залоза значно змінює свій зовнішній вигляд, тобто стає більш привабливою та підтягнутою, це може призвести до асиметрії між оперованою та неоперованою залозами. В таких випадках ми завжди пропонуємо симетризуюче втручання на іншій молочній залозі, щоб після операції обидві залози виглядали симетрично та привабливо. Якщо пацієнтка з тих чи інших причин відмовляється від одномоментної симетризуючої операції, можливе її проведення після завершення основного етапу лікування.

Звернення онлайн