Спеціальна білизна

У Центрі мамології LISOD ми забезпечуємо пацієнток необхідною високоякісною білизною — бюстгальтерами та купальниками.

У ранньому післяопераційному періоді пацієнтці буде надано спеціальну білизну, що відповідає об’єму та методу операції. Вона допоможе більш зручно й безпечно пройти цей період. При потребі ми допоможемо підібрати та замовити зовнішні протези грудей для пацієнток, яким була проведена мастектомія без виконання одномоментної реконструкції.

Для нас дуже важливе хороше самопочуття наших пацієнток. Що впевненіше жінка себе почуває, то більше сил у неї з’являється. На щастя, нині є достатній вибір всіх необхідних аксесуарів: від перук та косинок до бюстгальтерів і купальників, виконаних з урахуванням фізіологічних особливостей.

Спеціальна спідня білизна відрізняється від звичайної тим, що вона розроблена під конкретну ситуацію, пов’язану з певним видом операції або періодом реабілітації. Для виготовлення такої білизни, що поєднує функціональність, модний дизайн, зручність і надійність, застосовуються тільки високоякісні матеріали: гіпоалергенна й гігроскопічна бавовна, м’які високотехнологічні мікроволокна (оптимальні для дихання шкіри), витончене мереживо, що прикрашає білизну.

Для зовнішніх протезів кишеньки шиють з матеріалів, що ідеально сумісні зі шкірою, — це може бути мікроволокно або бавовна. Зовнішній протез повністю повинен заповнювати чашечку, яка не може бути меншою за протез, щоб його не деформувати. Також важливо, щоб кишенька не була більшою за протез: в такому випадку фіксація може бути недостатньою. Щільно облягаючи, бюстгальтер не повинен тиснути. Бретелі повинні розподіляти тиск рівномірно, не врізаючись в плечі. Ми рекомендуємо білизну з розвантажувальними широкими бретелями (не повинні згортатися) та широкою м’якою стрічкою під грудьми.

ВАЖЛИВО: білизна (як і інший одяг) не повинна обмежувати прооперовану сторону.

Успішній реабілітації сприяють заняття плаванням і гімнастикою. На виготовленні білизни, топів, купальників і навіть сарафанів спеціалізується багато фірм. Дизайн і тканини купальників підбираються з урахуванням швів, типів операцій, можливих лімфатичних набряків, наслідків радіотерапії тощо. Бікіні та купальні костюми мають функціональні деталі і водночас відповідають тенденціям моди. В такому одязі можна із задоволенням плавати, відчуваючи себе впевненою і захищеною. Для жінок, які перенесли мастектомію, спеціальні купальники мають завищене декольте. Почуватися комфортно допомагає завищена пройма, а кишеньки з обох сторін забезпечують надійну фіксацію протеза. Оболонка силіконових протезів виготовлена з поліуретанової плівки, стійкої до впливу морської води і хлору.

Ми рекомендуємо нашим пацієнткам — плавайте на здоров’я і для здоров’я.

Звернення онлайн