Міжнародне визнання Центру Мамології LISOD

Дата публікації: 10.02.2022

Центр мамології LISOD отримав сертифікат про продовження реєстрації та підтвердження відповідності критеріям міжнародної Мережі Мамологічних Центрів (Breast Centers Network).

Breast Centers Network — це перша міжнародна мережа спеціалізованих клінічних центрів, що займаються діагностикою та лікуванням раку молочної залози. Це проєкт, створений ESO (Європейською школою онкології) задля поліпшення і вдосконалення лікування раку молочної залози в Європі та усьому світі. Він задає чіткі критерії якості надання допомоги пацієнткам з хворобами молочних залоз. Мета мережі, щоб усі жінки в усьому світі мали доступ до добре обладнаних, якісних, спеціалізованих відділень лікування хвороб молочних залоз, що забезпечують компетентний та комплексний підхід.

Мережа включає відділення молочних залоз (мультидисциплінарні центри лікування патології молочної залози), які відповідають вимогам європейських професійних асоціацій та товариств (EUSOMA, BASO, ESSO, EuropaDonna тощо).

Центр мамології LISOD зазначений в онлайн-каталозі Breast Centers Network серед інших медичних закладів, що втілюють найсучасніші стандарти міждисциплінарного лікування раку молочної залози.

Цей сертифікат – позитивна оцінка роботи усієї Лікарні ізраїльської онкології LISOD. Він підтверджує, що ми надаємо онкологічні послуги на такому ж рівні, як відомі європейські та ізраїльські клініки. Для нас це важливе визнання. А для пацієнтів — ще один доказ, що вони — у руках справжніх професіоналів.