“Невидима” хірургія

Дата публікації: 17.05.2022

Рак молочної залози може загрожувати будь-якій жінці. І хворобі байдуже на обставини: під час пандемії чи війни рак не йде у відпустку. Тож онкологи повсякчас залишаються на варті, аби давати відсіч небезпечному ворогу.

Днями відбулася одна з найцікавіших подій світового масштабу — 11 Бразильський симпозіум з раку молочної залози (BBCS 2022). Щороку цей захід об’єднує всіх, кого цікавлять інноваційні дослідження, наукові відкриття, технічні можливості, — усе те, завдяки чому лікування стає більш досконалим та ефективним. Цього року участь у BBCS 2022 взяли науковці, доповідачі та слухачі з 81 країни! Особливий акцент був зроблений на важливості мультидисциплінарного підходу до лікування, адже саме в такому випадку можливо врахувати всі фактори хвороби і максимально збільшити шанси на одужання жінки.

Пишаємось тим, що доповідачем BBCS 2022 став хірург, онколог, завідувач Центру мамології LISOD Андрій Жигулін. На заході Андрій Валентинович розповів про досвід команди Лікарні ізраїльської онкології у лікуванні раку молочної залози та представив концепцію “невидимої” хірургії. Естетичний аспект втручання на грудях — не менш важливий, ніж онкологічний результат. Після операції жінка має насолоджуватися своїм відображенням у дзеркалі, тож шрамам не місце на тілі пацієнтки. Лікар поділився з усіма охочими важливими нюансами проведення подібних втручань.

— Незважаючи на війну та російську агресію проти України, ми продовжуємо брати участь у світовому науковому процесі, — поділився враженнями про BBCS 2022 Андрій Жигулін. — Для мене була велика честь і задоволення взяти участь у Бразильському симпозіумі з раку молочної залози. Велике спасибі Регісу Паулінеллі за запрошення та чудову можливість!!! Для мене особлива честь бути спікером на одному майданчику з такими доповідачами, як Мауріціо Нава, Крішна Клаф, Мустафа Хамді та іншими легендами! Цікава програма, яскраві доповідачі та чудові лекції! Було приємно бачити старих і нових друзів!

Користуючись нагодою, хочемо підкреслити: лікування раку не може чекати кращих часів. Тож не зволікайте, боріться за власне майбутнє! Фахівці LISOD готові допомогти кожній жінці, у якої діагностовано рак грудей. Лікарня працює, консультації і операції проводяться щоденно. Звертайтеся!

Запишіться на консультацію:
0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.